Ako SwimFin funguje ?

 

Ako SwimFin funguje (manuál!) a predslov od vynálezcu 

Najprv sa chem ospravedlniť, ak sa bude zdať, že manuál je trošku chaotický, ale čítajte ďalej a dúfam, že Vám dá všetko zmysel. Je takmer nemožné napísať takú užívateľskú príručku, ktorá by mohla pokryť všetky možné scenáre vyplývajúce z používania SwimFinu. 

SwimFin pracuje mnohými rôznymi spôsobmi a je určený pre rôzne vekové kategórie a ľudí s rôznymi plaveckými zdatnosťami. Princíp, ako plavecká pômocka pracuje pri jednom dieťati môže byť totálne odlišný u iného dieťaťa. Pamätajte, že pracujeme s deťmi a vodou, z ktorých ani jedno nie je exaktná veda. Dovoľte mi, aby som Vám ozrejmil načo sa SwimFin používa a ako sa môžete pričiniť o jeho lepšie využitie. V konečnom dôsledku bude len na Vás, ako učiteľovi / rodičovi a Vašom žiakovi / dieťati, ako budete s pomôckou interaktovať a akí budete vynachádzaví. Dobrý nápad pre rodičov / učiteľov je najprv si pomôcku vyskúšať na vlastnej koži a tak pochopiť, čo sa deje. Tým pádom budete môcť lepšie komunikovať a interpretovať dieťaťu ako pomôcka reaguje a funguje. 

V porovnaní s iným pomôckami sme zistili, že SwimFin je výhodná voľba. Zamyslite sa na chvíľu a dajte deťom na výber: vybrali by si radšej rukávniky / plávacie dosky, plávaciu vestu alebo SwimFin. Súdiac podľa jeho (SwimFin) úspechu viem, čo v poslednom čase deti preferujú.

SwimFin inšpiruje k predstavivosti a hre. Deti sa nemôžu dočkať keď si SwimFin „oblečú“ a môžu rýchlo skočiť do bazéna. SwimFin ich nabáda k tomu, aby ponorili svoju tvár do vody pretože chcú BYŤ ako žralok, delfín, ryba, veľryba, alebo čokoľvek. Z pohľadu učiteľa, ak môžete deti viesť k tomu, že to (učenie sa plávať) robia pre seba bez toho, že musia, potom ste bitku skoro vyhrali... Mnoho inštruktorov nás kontaktovalo a poukázalo na obrovský rozdiel, ktorý SwimFin urobil, zvýšujúc ich učiteľské schopnosti a dokonca aj popularitu. Z pohľadu rodičov, ak je Vaše dieťa s lekciou spokojné a chce ich absolvovať viac, potom ste určite na ceste k víťazstvu. Môžete tak ušetriť peniaze, že deti nemusíte podplácať cukríkmi alebo výletmi do McDonaldu. 


Môžem takmer zaručiť, že v porovnaní s dieťaťom, ktoré nenosí SwimFin, bude to, ktoré ho má, oveľa aktívnejšie, plávajúce okolo, "hrajúce sa", bude si budovať dôveru, učiť sa, experimentovať a ZABÁVAŤ SA!!!!!! Dieťa bez SwimFinu zvyčajne bude stáť pri bazéne, pozerať sa a je viac než pravdepodobné, že "si bude priať mať jeden tiež". Tu vidíte, ako SwimFin môže hrať psychologickú rolu ešte pred samotnou lekciou. 

Hoci bol SwinFin pôvodne navrhnutý pre deti, počuli sme o množstve dospelých, ktorí použili SwimFin s cieľom naučiť sa plávať – ​​v takomto prípade ponúkame väčšie popruhy. SwimFin zaznamenal tiež obrovský význam u ľudí so špeciálnymi potrebami. Ich čas vo vode sa zvyšuje. Pre mňa ako učiteľa, tak ako aj rodiča je odmenou vidieť obrovské množstvo zábavy, ktorú SwimFin prináša. Som potešený, že môj vynález prináša a bude prinášať veľký rozdiel pri učení plávať toľkým ľuďom

 


Kontakt

S3D s.r.o.

Pod Juhom 7767/65
Trenčín
911 01


+421 908 843 240